Centrum techniki narzędziowej

Producent
Zakupy na raty
Wybierz kategorię
Towar dnia
Facebook
Podgląd zamówienia

Aby sprawdzić status zamówienia wpisz jego unikalny numer
Nasze marki - gwarancje
 
Wybierz interesującą cię markę

A                                                                                          Korporacja Milwaukee Electric Tool jest przodującym producentem i sprzedawcą elektronarzędzi heavy-duty, przenośnych elektronarzędzi i akcesoriów dla profesjonalnych użytkowników na całym świecie.

Od założenia firmy w roku 1924, Milwaukee koncentruje się na jednym celu: produkcji najlepszych profesjonalnych elektronarzędzi heavy-duty i akcesoriów dla nich. Dzisiaj, marka Milwaukee jest identyfikowana z profesjonalnymi narzędziami o najwyższej jakości, trwałości i niezawodności jaką tylko można kupić.
 

Obecnie Milwaukee zatrudnia ok. 1000 pracowników na całym świecie. Firma nieodmiennie ustanawia standardy w branży kierując swoją ofertę do wszystkich użytkowników profesjonalnych narzędzi, których asortyment obejmuje ponad 500 elektronarzędzi i przeszło 3.500 akcesoriów. Przez cały okres swojej działalności Milwaukee Electric Tool zawsze stawia na jakość, chociaż sposób zapewnienia jakości bardzo się zmienił. Jakość wbudowuje się z użyciem najnowocześniejszych technologii i zaawansowanych technik produkcyjnych.

Do sukcesu Milwaukee Electric Tool w niemniejszym stopniu niż oferowane narzędzia przyczyniają się ludzie. Wszystkie operacje związane z produkcją elektronarzędzi i akcesoriów zostały zorganizowane w gniazdach produkcyjnych skupiających zespoły zmotywowanych pracowników dysponujących zwiększonymi uprawnieniami. Metody produkcji w oparciu o gniazda produkcyjne umożliwiają pracownikom firmy koncentrowanie się na potrzebach klienta, pozwalają szybko reagować na potrzeby rynku oraz wpływają na wzrost produktywności pracowników i jakości produktów.


Oferta Milwaukee jest dosyć szeroka i obejmuje ponad 500 różnych modeli narzędzi, wśród nich szereg wyrobów akumulatorowych:
 • pilarki szablaste – Sawzall
 • wiertarki
 • piły
 • szlifierki
 • młoty do narzędzi zaprojektowanych do szczególnych zastosowań
 • wiertnice diamentowe
 • magnetyczne systemy wiertnicze
 • wkrętarki Sharp-Fire
 • akumulatorowe pistolety uszczelniające.
Oprócz tego w stałej ofercie znajduje się ponad 3500 akcesoriów, które wspierają pracę każdego wyrobu, np. brzeszczoty do wyrzynarek Sawzall, pił taśmowych, pił tarczowych, pił walcowych oraz wiertła śrubowe, wiertła samoposuwne do drewna, wiertła z koronką rdzeniową i ostrza z diamentowymi elementami skrawającymi, tarcze ścierne, szczotki druciane, frezy, końcówki wkrętarek, dyski i taśmy ścierne i wiertła udarowe.Gwarancja


W Milwaukee® jesteśmy bardzo dumni z wyrobów i serwisu, jakie oferujemy naszym profesjonalnym klientom. Pamiętając o tym, mamy przyjemność zaoferować dodatkową ochronę w postaci wydłużenia naszej gwarancji do 3 lat.Usługa ta jest bezpłatna, jeżeli zarejestrujecie Państwo Wasze nowe elektronarzędzie Milwaukee® w ciągu 30 dni od zakupu. Akumulatory, ładowarki jak i osprzęt nie podlegają wydłużonej gwarancji.


Przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia zakupione w firmie Centrum Techniki Narzędziowej S.C.


Przedłużenie gwarancji jest możliwe pod warunkiem zarejestrowania urządzenia za pośrednictwem Internetu w terminie 30 dni od daty zakupu. Przedłużona gwarancja jest ważna od dnia zakupu urządzenia.


Naciśnij aby zarejestrować urządzenie.

   


------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Firma Steinel powstała oficjalnie w 1959 roku, ale jej korzenie sięgają okresu międzywojennego, kiedy to założyciel rozwijał działalność handlową na terenie Dolnego Śląska (dzisiejsza Oława i Jelenia Góra). Przez ofertę produktów Steinel przemawia innowacyjność i szeroka gama nowoczesnych rozwiązań technologicznych. Znajdziemy tu:

 • Opalarki
 • Pistolety do klejenia na gorąco
 • Oświetlenie automatyczne (zewnętrzne i wewnętrzne)
 • Czujniki ruchu, dymu i gazu
 • różnorodne niszowe rozwiązania w dziedzinie czujników i elektroniki
Narzędzia te stały się wiodące na polskim rynku. Pozycję lidera zyskały głównie poprzez wysoką jakość, szerokość i kompleksowość asortymentu, sprawną obsługę logistyczną i serwisową. W ofercie Steinel znajdziemy opalarki i pistolety do użytku domowego, jak i profesjonalne, do pracy ciągłej w trudnych warunkach. Firma monitoruje tendencje rynkowe i wdraża nowe innowacyjne rozwiązania technologiczne, czego dowodem są ciągłe nowości produktowe obszernie prezentowane na licznych targach międzynarodowych.


------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Firma MAX GJ to renomowany producent wszelkiego rodzaju maszyn i urządzeń do termicznego cięcia styropianu, takich jak np. przecinarka z blatem roboczym. Każde urządzenie jest wyposażone w funkcjonalne rozwiązania techniczne, które umożliwiają dostosowanie rodzaju wycinania (proste, skośne, frezy, kliny, itp.) do indywidualnych potrzeb i tworzenia zróżnicowanych kształtów. Ich dużą zaletą jest energooszczędność, co przekłada na znaczne obniżenie kosztów eksploatacji, maksymalne skrócenie czasu cięcia oraz łatwość montażu i transportu, co wpływa na wygodę użytkowania. Nasi Klienci mają do wyboru przecinarkę z blatem roboczym w czterech różnych rodzajach lub ręczną, która wyróżnia się niezwykle prostą obsługą.

 W ofercie producenta znajdują się następujące modele:       

 • Typ StyroBlatt 100
 • Typ 100
 • Typ 120
 • Typ 100/K
 • Typ StyroMax 130
 • Typ StyroHAND 100
 • Przystawka przedłużająca
 • Mocowanie do rusztowania
 • Typ 100 - PLUSMAX
 • Typ STYROBLATT100/550
 • Skrzynia na urządzenie

 
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 


Niemiecka firma Electrostar Schottle GmBH & co., będąca właścicielem marki Starmix, jest jednym z trzech największych producentów odkurzaczy przemysłowych na świecie oraz wiodącym producentem odkurzaczy współpracujących z elektronarzędziami. Również w ofercie wielu znanych marek elektronarzędzi można znaleźć odkurzacze produkcji Electrostar (tzw. produkty OEM). Wieloletnie doświadczenie inżynierów przełożyło się na wysoką i niezmienną jakość odkurzaczy Starmix. Zastosowano w nich wiele innowacyjnych i funkcjonalnych rozwiązań, które zostały opatentowane.

Wiodącą częścią asortymentu Starmix są odkurzacze do zastosowań specjalistycznych (seria IS), przeznaczone do ciężkich prac z „trudnymi” odpadami, np. pyły szlifierskie, pyły wiertnicze, drewniane, mąka, a nawet azbest. Odkurzacze Starmix serii IS są głównie bezworkowe, przeznaczone do pracy ciągłej. Kolejne gamy produktowe to: seria HS (uniwersalne odkurzacze przemysłowo-warsztatowe) oraz seria GS (odkurzacze hotelowe, domowe).

Starmix kładzie nacisk na uzyskiwanie najlepszych efektów pracy z jednoczesnym spełnianiem norm klas filtrowania, czyli zatrzymywania pyłów. Posiada odkurzacze w klasie L, M oraz H. Cały czas trwają pracę nad udoskonalaniem odkurzaczy Starmix i poszukiwaniem nowych rozwiązań, efektem czego są nowości pojawiające się w ofercie Starmix (np. specjalistyczny odkurzacz Strażacki wyposażony z pompą zanurzeniową).

Okres gwarancji na wszystkie odkurzacze Starmix wynosi 3 lata.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ABRABORO to węgierski dystrybutor wielu markowych narzędzi i akcesoriów, podbijający kolejne rynki europejskie. Dystrybucja obejmuje m.in. uniwersalne szczotki techniczne, charakteryzujące się doskonałą relacją jakości i ceny, ściernice na trzpieniu, piły, frezy do drewna, oraz wiertła do metalu, wiertła do kamienia, drewna i betonu (w tym systemy SDS-Plus i SDS-Max). Szeroki program różnych typów wierteł we wszelkich rozmiarach, wykonanych z najwyższą starannością, gwarantuje dalszy wzrost popularności marki na rynku polskim.

Potwierdzona wysoka jakość i atrakcyjne ceny, spowodowały od samego początku gwałtowne zainteresowanie produktami spod znaku ABRABORO. Marka ta z powodzeniem konkuruje z wieloma innymi produktami pochodzącymi od światowej sławy koncernów. Dobór produktów w ofercie świadczy o zorientowaniu firmy na odbiorcę profesjonalnego, a więc i bardzo wymagającego. Atrakcyjne ceny i szeroka oferta, to atuty, którymi ABRABORO i  śmiało konkuruje na rynku polskim.


------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Przez ponad 20 lat Diam poświęca całą swoją energię na produkcję narzędzi diamentowych.
Dzięki temu doświadczeniu, firma jest obecnie czołowym fransuckim producentem.

Czynniki sukcesu firmy:
• Postanowienie rozwoju poprzez innowacyje i rozwiązania pionierskie
• Dynamiczny zespół, który jest zmotywowany i wsłuchany w oczekiwania klientów
• Stale poprawiany standard jakości

Cenne doświadczenie i know-how w kwestiach technologicznych gwarantuje, że narzędzia diamentowe Diam to zawsze dobry wybór.

W ofercie znajdują się:
• Tarcze diamentowe
• przewody i łańcuchy diamentowe
• diamentowe oraz polikrystaliczne szlifierki
• Bity diamentowe
• tarcze ścierne
• Maszyny przeznaczone do wszelkiego rodzaju prac budowlanych

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
HAKA TOOLS to dystrybutor profesjonalnych narzędzi ręcznych i elektronarzędzi.

W swojej ofercie posiadają między innymi:    

 • Szlifierki kątowe i oscylacyjne
 • Wiertarki udarowe
 • Wyrzynarki
 • Młotowiertarki
 • Wiertarko - wkrętarki
 • Pilarki
 • Wkrętarki sieciowe
 • Opalarki
 • Mieszarki
 • Polerki
 • Zgrzewarki do rur
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 
HERVISA S.A. to renomowany hiszpański producent buław wibracyjnych do betonu i napędów do nich stosowanych.

Przedsiębiorstwo rodzinne HERVISA powstało w 1984 roku w Barcelonie i od samego początku skierowało swe produkty do profesjonalnych odbiorców. Na przestrzeni lat firma rozwinęła produkcję i rozszerzyła swoją działalność na całą Europę. Obecnie firma Hervisa posiada certyfikat jakości ISO 9001: 2001, który po odnowieniu w 2009 roku potwierdza ciągle wysoką klasę i jakość produktów.

Produkty marki HERVISA dzielą się na kilka grup:

 • buławy mechaniczne AM do betonu, na prąd 230 V i 50 Hz

 • buławy elektryczne HF do betonu, na prąd 42 V i 200 Hz

 • buławy elektroniczne TRONIC do betonu, na prąd 230 V i 200 Hz

 • przetwornice prądu do zasilania buław elektrycznych HF

Ofertę uzupełniają listwy wibracyjne zasilane silnikami elektrycznymi, bądź spalinowymi.


------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Mesto – opryskiwacze nr 1 na Świecie!

Mesto jest producentem wysoko zaawansowanych technicznie, profesjonalnych opryskiwaczy i pianownic używanych w rolnictwie, sadownictwie, ogrodnictwie, a także w branży utrzymania czystości oraz, co dla nas bardzo ważne, budownictwie i przemyśle.
Opryskiwacze są sprzętem o niewyobrażalnie szerokim spektrum zastosowań. Wszędzie, gdzie istnieje potrzeba równomiernego nałożenia płynów i mas płynnych, swoje zastosowanie znajdą profesjonalne spryskiwacze. Firmy wykonujące usługi utrzymania obiektów cenią sobie ten sprzęt przy rozprowadzaniu myjących czynników chemicznych w formie płynów i pian. Łatwo można sobie wyobrazić potrzebę zastosowania produktów Mesto przy sprzątaniu, odkażaniu, pielęgnacji powierzchni, w myjniach samochodowych, usuwaniu skutków zalań, skażeń, itp.
Budowlańcy używają spryskiwaczy Mesto do nakładania płynów zabezpieczających na szalunki, impregnatów do drewna, wosków i płynów do konserwacji kamienia, odczynników chemicznych przy zabiegach konserwatorskich, chłodziwa przy odwiertach diamentowych i wielu innych. Przykładów stosowania w rolnictwie, ogrodach czy sadach można by przytoczyć setki, o ile nie tysiące.

Historia Firmy Mesto sięga aż 1919 r., kiedy to w miejscowości Freiburg nad rzeką Neckar w Badenii – Wirtembergii w Niemczech rozpoczęła się produkcja pierwszych spryskiwaczy i zbiorników ciśnieniowych.  Obecnie zatrudnienie w Mesto Spriztenfabrik Ernst Stockburger GmbH znajduje niemal 100 pracowników, cała produkcja jest skoncentrowana w jednym zakładzie we Freiburgu. W katalogu Mesto znajdziecie Państwo tylko produkty niemieckie, zaprojektowane, wyprodukowane i sprawdzone (każdy produkt przechodzi kontrolę jakości) przez zespół o wieloletnim doświadczeniu i przysłowiowej niemieckiej precyzji. Jest to dowodem na najwyższą jakość urządzeń, gwarancją wieloletniej, bezproblemowej i bezpiecznej eksploatacji.
Warto także nadmienić, że Firma Mesto, pomimo, a może właśnie dzięki niemal 100-letniemu doświadczeniu jest przedsiębiorstwem bardzo innowacyjnym i pro-ekologicznym, laureatem wielu konkursów z zakresu biznesu społecznie odpowiedzialnego i przyjaznego otoczeniu. Dzięki inwestycjom w procesy produkcyjne i infrastrukturę zakładu, udało się ograniczyć emisję CO2 o ponad 50%, co potwierdzają stosowne certyfikaty.

Wszystkie produkty marki Mesto są objęte w Polsce 2 letnią gwarancją.


------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


 

 

PROXXON jest czołowym producentem profesjonalnych mikro elektronarzędzi i doskonałej jakości kluczy. Od ponad 30 lat PROXXON wykorzystuje najnowocześniejsze technologie oferując niezawodne produkty wysokiej jakości.

Kategorie produktów:

Proxxon Industrial – profesjonalne narzędzia ręczne,

Proxxon Micromot – system mikro elektronarzędzi oraz osprzętu do prac precyzyjnych

 • Narzędzia ręczne 230V
 • Narzędzia ręczne 12V i zasilacze
 • Akcesoria do narzędzi ręcznych (stojak do wiertarki, wałek giętki itd.)
 • Narzędzia i wyposażenie do prac delikatnych
 • Ostrza i frezy o wysokiej jakości rotacji
 • Maszyny stołowe, w budowie technicznie prostej do wysoko zaawansowanych oraz akcesoria
 • Systemy frezarskie i tokarskie z osprzętem
 • Zestaw do wiercenia i frezowania z 43-milimetrową szyjką wrzeciona oraz akcesoria


------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


 

 

Austriackie przedsiębiorstwo Sola jest światowej sławy producentem przyrządów pomiarowych.
W jej ofercie znajduje się szeroki, obejmujący ponad 1500 typów, asortyment. Są to:

 • poziomnice,
 • miary (składane, wysuwane),
 • łaty,
 • trójkąty kreślarskie,
 • taśmy miernicze,
 • wyrafinowana technika laserowa.

Znakiem rozpoznawczym firmy są doskonałe libelki instalowane w poziomnicach oraz łatach. Każda z nich jest zbudowana z niezwykle odpornego na pęknięcia i deformacje akrylu. Ciecz wypełniająca libelki jest antystatyczna oraz odporna na oddziaływanie promieni UV i zmiennych temperatur. Większość libelek Soli jest wyposażona w płytkę odblaskową dzięki czemu ułatwiony jest odczyt nawet przy niewielkim natężeniu światła. Dzięki opatentowanej przez Solę technologii spawania ultradźwiękowego praktycznie wyeliminowano możliwość jakichkolwiek wycieków cieczy z libelek co praktycznie równa się zniszczeniu poziomnicy czy łaty. Dlatego austriacki producent nie waha się udzielać na libelki 30 letniej gwarancji.

Niezwykle istotną cechą markowych poziomnic czy łat jest ich waga. Odzwierciedla ona „masywność” narzędzia tj. grubość ścianek profilu aluminiowego. Oczywiście, im większa jest wspomniana długość tym poziomnica/ łata jest bardziej odporna na uszkodzenia mechaniczne. Ciężar poziomnic Sola wyrażona w gramach na metr jest nie mniejsza niż 520! (odpowiednio dla łat wartość ta jest nie mniejsza niż 650g/m)

Sprzęt Soli charakteryzuje się niezwykle wysoką precyzją pomiaru. Dla poziomnic w pozycji standardowej tolerancja pomiaru wynosi (w zależności od modelu) od 0,3 do 0,5mm/m.

Tylko bardzo precyzyjnie wykonane libelki pozwalają na pomiary poziomnicą w pozycji odwróconej. Oczywiście, taka możliwość istnieje dla poziomnic firmy Sola. W takim przypadku tolerancja pomiaru wynosi (znów w zależności od modelu) od 0,75 do 1mm/m.

Dla łat w pozycji standardowej tolerancja pomiaru (w zależności od modelu) wynosi 0,5 do 1,0mm/m.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


 

Wiha jest jednym z największych na świecie producentem narzędzi ręcznych do użytku profesjonalnego w przemyśle i handlu z siedzibą w szwarcwaldzkim Schonach. Już od 70 lat nazwa Wiha kojarzy się z innowacyjnymi narzędziami najwyższej jakości w kategorii wkrętaków, narzędzi dynamometrycznych, kluczy trzpieniowych, bitów, młotków z miękkim obuchem, szczypiec, narzędzi pomiarowych i węży przegubowych. Liczne wyróżnienia ugruntowują pozycję firmy jako lidera w kwestii funkcjonalności i stylistyki.

W ofercie znajdują się:

 • Wkrętaki
 • Narzędzia dynamometryczne
 • Systemy trzonów wymiennych
 • Klucze sześciokątne
 • Bity
 • Szczypce
 • Pęsety
 • Młotki z końcówkami z tworzywa
 • Narzędzia pomiarowe
 • Węże przegubowe
 • Narzędzia specjalne
 • Mieszane zestawy
 • Narzędzia VDE
 • Narzędzia ESD  ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Wolfcraft jest wiodącym producentem innowacyjnych narzędzi ręcznych i uniwersalnego osprzętu zarówno dla początkujących majsterkowiczów, jak i do zastosowań profesjonalnych.

Tradycja firmy Wolfcraft bierze początek w 1949 roku, kiedy Reinhard Wolf założył firmę w miejscowości Remscheid. W okresie 60 lat firma przekształciła się z niewielkich warsztatów w przedsiębiorstwo, oferta którego cieszy się uznaniem nie tylko w Europie, lecz także poza jej granicami. Innowacyjny produkt odpowiadający potrzebom rynku i klienta oraz doskonała jakość wyrobów zdecydowały o światowym sukcesie i dynamicznym rozwoju firmy.

Nowoczesny park technologiczny gwarantujący przestrzeganie norm technicznych i wymogów jakości oraz własny dział badań i rozwoju produktu zapewniły produktom Wolfcraft pozycję lidera w wybranych grupach asortymentowych. Wszechstronne wsparcie marketingowe i merchandising pozwalają w pełni zaprezentować zalety produktów Wolfcraft:

 • Narzędzia Wolfcraft wyróżniają się wieloma innowacyjnymi rozwiązaniami chronionymi ponad 500 patentami

 • Uniwersalny osprzęt Wolfcraft dostosowany jest do prawie wszystkich rozpowszechnionych na rynku narzędzi takich marek jak: Bosch, Kress, B&D, Hitachi, Makita, Metabo, Rockwell, Skil i inne

 • Niezawodność, dopracowany design i niezwykła funkcjonalność stanowią wyróżnik marki Wolfcraft

 • Narzędzia Wolfcraft zapewniają komfort pracy i szeroki obszar zastosowań w pracach domowych, warsztatowych, hobby.

W bogatej ofercie znajduje się ponad 2500 pozycji. Oferta Wolfcraft obejmuje 29 grup towarowych:

 • systemy transportowe,
 • stoły warsztatowe,
 • ściski,
 • stojaki wiertarskie,
 •  frezowanie,
 • połączenia kołkowe i płytkowe w drewnie,
 • połączenia wpustowe w drewnie,
 • pompy,
 • mieszadła,
 • noże,
 • przyrządy pomiarowe,
 • zszywacze,
 • środki ochrony osobistej,
 • tarcze do cięcia,
 • szczotki,
 • szlifowanie,
 • polerowanie,
 • ceramiczne kamienie szlifierskie,
 • tarniki i zdzieraki,
 • otwornice,
 • brzeszczoty wyrzynarek,
 • piły tarczowe,
 • uchwyty wiertarskie,
 • wiertła,
 • bity,
 • systemy do układania paneli,
 •  systemy do układania tarasów,
 • systemy do gips kartonów,
 • wyciskacze do tub.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


 

Trwałość, perfekcja wykonania, doskonałe materiały, stal wysokiej jakości to cechy techniczne produktów YATO, których oferta dotyczy trzech dziedzin: serwisu, budownictwa i ogrodu. Ręczne i pneumatyczne narzędzia YATO są z sukcesem wykorzystywane przez specjalistów wielu dziedzin gospodarki. Wyjątkowa trwałość i wytrzymałość predysponują YATO do zastosowań w intensywnych warunkach przemysłowych i serwisowych. Centrum Techniki Narzędziowej jest sklepem patronackim marki YATO.

W ofercie YATO znajdują się:

 • Klucze
 • Klucze nasadowe, akcesoria i zestawy
 • Udarowe klucze nasadowe i akcesoria
 • Klucze dynamometryczne i wzmacniacze momentu
 • Wkrętaki i końcówki wkrętakowe
 • Szczypce i klucze do rur
 • Narzędzia dla elektryków
 • Młotki, dłuta, przecinaki i siekiery
 • Ściski, imadła i wsporniki
 • Narzędzia tnące i skrawające
 • Narzędzia hydrauliczne
 • Narzędzia do łączenia
 • Narzędzia budowlane
 • Narzędzia miernicze
 • Narzędzia pneumatyczne
 • Narzędzia spawalnicze i akcesoria
 • Narzędzia i wyposażenie warsztatu samochodowego
 • Elektronarzędzia i narzędzia spalinowe
 • Kłódki, zamki
 • Artykuły BHP
 • Artykuły elektryczne
 • Narzędzia ogrodowe

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 

Ideą przyświecającą firmie Collomix jest usprawnianie procesów mieszania przy pomocy technologii mieszania materiałów budowlanych. Przez ponad 30 lat działalności Collomix stał się wiodącym producentem systemów mieszania przeznaczonych zarówno dla profesjonalistów, jak i majsterkowiczów. Oferując szeroką gamę mieszarek ręcznych i stacjonarnych oraz różnego rodzaju specjalistycznego osprzętu Collomix wychodzi naprzeciw oczekiwań odbiorców.

Cechami wyróżniającymi mieszarki Collomix jest niezawodność i długi okres eksploatacji, nawet w najcięższych warunkach. Collomix kładzie nacisk na wygodę pracy, czego efektem jest ergonomia i funkcjonalność produkowanych urządzeń.

Firma Collomix zlokalizowana jest w niemieckim Geimerscheim, zatrudnia 80 osób. Standardy jakości wyznacza norma DIN ISO 90001, wiele rozwiązań technologicznych Collomix zostało zwieńczonych patentami.

Okres gwarancji na urządzenia Collomix wynosi 3 lata, serwis zapewnia wysoką jakość w zakresie napraw (gwarancyjnych i pogwarancyjnych) oraz dystrybucji części zamiennych.

W ofercie znajdują się:

 • mieszarki ręczne,
 • stojaki do mieszarek,                                   
 • mieszadła,
 • mieszarki siłowe,
 • mieszarki rotacyjne,                                                        
 • mieszarki wymuszone,
 • akcesoria (wózek transportowy, pojemniki)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 

 
 
Oferujemy nowoczesne elektronarzędzia marki Bosch. Wśród dostępnych sprzętów znalazły się między innymi młotowiertarki, szlifierki, klucze udarowe, frezarki i wiele innych urządzeń, które mają szerokie zastosowanie w różnych gałęziach przemysłu – budownictwie, leśnictwie, meblarstwie i nie tylko. Dzięki przemyślanej budowie, charakterystycznej dla niemieckiego producenta i zaawansowanym rozwiązaniom wykorzystanym do ich produkcji, maszyny działają bez zarzutu przez długi czas. Z pewnością spełnią oczekiwania najbardziej wymagających klientów, którzy oczekują wysokiej precyzji i funkcjonalności.


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 

 


Kress to firma, której historia sięga roku 1928. Wówczas jej założyciel, Christian Kress zapoczątkował w swoim warsztacie w Tübingen-Lustnau produkcję silników i agregatów prądotwórczych. W latach 50-tych firma Kress specjalizowała się w produkcji wysokiej jakości silników do pralek automatycznych, wirówek i innych urządzeń. Początek lat 60-tych, wraz z rozwojem pierwszej wiertarki ręcznej marki Kress, rozpoczął pasmo sukcesów w dziedzinie narzędzi elektrycznych.

Na ofertę marki KRESS składają się:

 • Frezarki
 • Młoty udarowo-obrotowe SDS-max
 • Młoty udarowo-obrotowe SDS-plus
 • Odkurzacze
 • Pilarki tarczowe
 • Szlifierki kątowe do 150 mm
 • Wiertarki bez udaru
 • Wiertarki z udarem mechanicznym            
 • Wkrętarki
 • Wyrzynarki
 • Wiertarko-wkrętarki
 • Wyciskarki do mas

Obecnie Kress w Polsce to nie tylko produkty i osprzęt, to także dbałość o wysoką jakość obsługi Klientów, zapewnienie szybkiego i prostego dostępu do informacji na temat firmy i jej oferty oraz szybko działająca sieć serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 Menzer to niemiecka marka wysokiej klasy elektronarzędzi do obróbki i wykończenia tynków oraz betonu. Szlifierki do gipsu (tzw. żyrafy) marki Menzer są znane i wysoko cenione w całej Europie. Niemiecka firma MENZER posiada w ofercie cykliniarki, odkurzacze przemysłowe i szlifierki do wykańczania ścian oraz sufitów.

Z początkiem 2014 roku została podjęta decyzja o rozszerzeniu oferty o profesjonalne maszyny do przygotowania, renowacji i pielęgnacji podłóg drewnianych oraz osprzęt szlifiersko-polerski. Już w pierwszych tygodniach roku został zauważony spory wzrost sprzedaży marki Menzer w Polsce, co przyniosło skutek w postaci autoryzacji dla naszego serwisu do napraw gwarancyjnych produktów Menzer jako jedynego w Europie podmiotu uprawionego do napraw gwarancyjnych.

Wiosną 2015 roku firma Menzer przebudowała swoją ofertę i obecnie proponuje klientom dwie linie: podstawową BASIC oraz PRO - linię urządzeń przeznaczonych do pracy pod największym obciążeniem i objętych 3-letnią gwarancją.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 
Proma Polska sp. z o.o. powstała w 2001 roku.

Oferowane przez spółkę maszyny i narzędzia przeznaczone są dla szerokiego kręgu wymagających odbiorców, ceniących sobie dobrą jakość produktu oraz nowoczesne rozwiązania. Maszyny marki PROMA produkowane są z uwzględnieniem oczekiwań odbiorców w zakresie jakości i zastosowania, a poprawki i ulepszenia konstrukcyjne są rezultatem własnych działań rozwojowych.

Wykonanie urządzeń i ich produkcja są nadzorowane według europejskich norm technicznych, gwarantujących zgodność z wymogami bezpieczeństwa. Wszystkie urządzenia produkowane są w sprawdzonych i autoryzowanych zakładach wykorzystujących bogatą wiedzę z zakresu budowy maszyn. Maszyny PROMA znajdują zastosowanie nie tylko w warsztatach domowych, czy rzemieślniczych, ale także u całego szeregu użytkowników profesjonalnych, w działach remontów i konserwacji przedsiębiorstw, do prac obróbczych metali i drewna, a również jako wyposażenie pracowni szkolnych i uczniowskich.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Amerykańska firma Worksite stawia na rozwój poprzez produkcję wysokiej jakości narzędzi i elektornarzędzi w przystępnej cenie.

Wszystkie produkty są produkowane pod ścisłą i kompleksową kontrolą systemu jakości. Przeprowadzany jest szereg inspekcji przed, podczas i po wyprodukowaniu, co daje pewność, że klient zawsze otrzyma produkt wysokiej klasy. Wszystkie produkty Worksite posiadają odpowiednie certyfikaty.

 
 
Firma dokłada wszelkich starań, aby polityka cenowa elektronarzędzi Worksite, w segmencie hobby, odpowiadała obecnym oczekiwaniom grupy docelowej, którą stanowią szeroko pojęci majsterkowicze.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Wyszukiwarka


Zaawansowane wyszukiwanie
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontakt

Kontakt telefoniczny:

Poniedziałek - Piątek
8:00 - 18:00

Sobota
10:00 - 12:00

Infolinia
71 336 19 13

Wsparcie techniczne
535 585 385

Zamówienia telefoniczne
535 885 785
zamowienia@ctn24.pl

Faktury
faktury@ctn24.pl

Oferta dla Ciebie
Wysyłka

16 zł -wpłata na konto
23 zł - za pobraniem


Dodatkowo przy zakupie za min 300 zł
oferujemy darmową dostawę naszym transportem na terenie:

- Wrocławia
- Środy Śląskiej
- Kątów Wrocławskich
Płatności
Tłumacz/translate
Subskrypcja
Chcesz otrzymywać informacje o nowościach w naszym sklepie?
Wpisz swój adres e-mail!Najczęściej oglądane
Najczęściej kupowane
Przechowalnia
Brak produktów w przechowalni
© Centrum Techniki Narzędziowej. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.